Subscribers
10K-50K50K-100K100K-200K200K-500K500K-1M1M +2M +
-
Views/7days
10K +50K +100K +200K +500K +1M +
-
Super Chat
$5,000 +$10,000 +$50,000 +
-
Live Viewers
1K +3K +5K +10K +20K +30K +
-
Last promotion
Past 7 daysPast 15 daysPast 30 daysPast 180 daysBefore past 30 days
Country
United StatesKorea, SouthJapanTaiwanIndonesiaViet NamIndia
Relevance

RTK

Kanali zyrtar i Radio Televizionit të Kosovës Adresa: Rr. "Xhemail Prishtina" nr. 12 Prishtinë, 10000 Republika e Kosovës Powered by OnAir.FM
 • 355K subscribers,
 • 36K videos
Views/7days2,954
Like/Views0.3%
Last Updated5 months ago

Radiotelevizioni 21

RTV21-Radio and Television 21 is a radio and TV broadcaster operating in Kosovo since 1998. The radio broadcasting started in 1998, while TV broadcasting began in 1999 after Serbian forces withdrew from Kosovo. Currently RTV21 is the most popular TV-channel in Kosovo in HD format. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga RTV 21. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të RTV 21. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paauttorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të RTV21. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e RTV21, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Emrat e Televizioneve), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.
 • 139K subscribers,
 • 15K videos
Views/7days395
Super Chat₹180
Like/Views0.8%
Last Updated4 days ago

RTV KLAN

» Subscribe to RTV KLAN Mirë se vini në kanalin zyrtar të Tv Klan në YouTube. Welcome to the official TV Klan YouTube channel. Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN. Televizioni privat më i madh në Shqipëri! Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale, për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607
 • 1.5M subscribers,
 • 114K videos
Views/7days4,880
Like/Views0.4%
Last Updated5 months ago

Ora News

Ora-News, Radio Televizioni informativ Shqiptar. 24 ore live, lajme, debate, analiza politike, showbizz dhe shume te tjera. Na ndiqni!
 • 230K subscribers,
 • 40K videos
Views/7days2,979
Like/Views0.5%
Last Updated5 months ago

ABC News Albania

ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo lloji nga vendi, rajoni e bota nepermjet nje investimi te jashtezakonshem ne teknologji dhe burime njerezore. ABC NEWS transmeton ne rrjetin analog tokesor, ate dixhital tokesor e satelitor duke mbuluar me sinjal te gjithe territorin mbareshqiptar dhe duke mberritur tek bashkeatdhetaret tane ne Europe. Pika jone e forte do te jete informacioni, debati, dokumentari, analiza, duke u mbeshtetur ne kete sfide nga pasioni i profesionisteve te provuar suksesshem e me pervoje. Ne faqen zyrtare ne internet, abcnews.al do te gjeni portalin me te pasur ballkanik me lidhje ne rrjetet me te medha sociale facebook, twitter si dhe ne nje prej websiteve me te fuqishem ne kulturen e internetit YOUTUBE. Per perditesimin e lajmeve na ndiqni edhe ne faqen tone ne facebook : https://www.facebook.com/abcnews.al
 • 348K subscribers,
 • 47K videos
Views/7days5,211
Super Chat₹0.1
Like/Views0.5%
Last Updated5 months ago

News24 Albania

TELEVIZIONI NEWS24 News24, që prej vitit 2002, është televizioni i parë informativ në Shqipëri, i dedikuar tërësisht lajmit. News24 sjell lajmin e fundit në kohë reale, me raportime 24 orë nga gazetarët në gjithë vendin dhe trojet shqiptare, zhvillimet globale, komente dhe opinione nga ekspertë dhe analistë profesionistë. Programet në News24 ofrojnë analiza të thelluara e objektive të zhvillimeve më të rëndësishme, nga zërat më autoritarë e personalitete të botës shqiptare. News24 është i hapur për shqetësimet e përditshme të çdo qytetari, si dritare ku dëgjohen dhe marrin zgjidhje problemet dhe ofrohet solidaritet njerëzor. News24, tani lajmi jemi ne!
 • 282K subscribers,
 • 54K videos
Views/7days3,008
Like/Views0.4%
Last Updated5 months ago

Report TV

Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit, ekskluzive, aktualitet, sociale, ekonomi, kulture, sport, lajme nga vendi rajoni dhe bota. Për më shumë vizitoni: http://shqiptarja.com dhe https://www.report-tv.al/home Subscribe to "Report TV" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: https://www.youtube.com/channel/UCk_fYBSdzmwhZEDPG5L4ShQ?sub_confirmation=1 Like Report Tv on Facebook HERE: https://www.facebook.com/reporttval/
 • 352K subscribers,
 • 50K videos
Views/7days1,577
Like/Views0.4%
Last Updated5 months ago

KlanKosova

Kanali zyrtar i Televizionit KLAN KOSOVA, Ky Kanal menaxhohet nga OnAir Media SH.P.K
 • 255K subscribers,
 • 32K videos
Views/7days3,567
Super Chat₹786
Like/Views0.6%
Last Updated5 months ago

RTV Ora

Radio Televizioni Ora me programacion të pasur. Një kanal televiziv kombëtar privat në shërbim të shqiptarëve, brenda dhe jashtë kufijve me programacion 24 ore. Na ndiqni!
 • 262K subscribers,
 • 26K videos
Views/7days3,355
Like/Views0.5%
Last Updated5 months ago

Balkanweb Com

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj. English versions: Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. It gives news, and other information about tender, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports for all the countries of the region
 • 128K subscribers,
 • 30K videos
Views/7days1,141
Like/Views1.2%
Last Updated4 days ago

n'Kosove Show

Kanali i vetëm zyrtar i n'Kosove Show i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë n'Kosove Show, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme: ONIMA: support@onima.de © 2021 ONIMA. All Rights Reserved.
 • 542K subscribers,
 • 1.3K videos
Views/7days67,776
Like/Views0.7%
Last Updated10 days ago

Top Channel Albania

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV. Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti
 • 2.1M subscribers,
 • 160K videos
Views/7days3,616
Like/Views1.1%
Last Updated5 months ago

Elokuent TV

"Elokuent TV" eshte kanali lider i informacionit shqiptar. Cdo lajm i dites vjen menjehere ne kanalin tone; tematikat e trajtuara jane: kronike,🗣gossip,📺TV,⚡lajme flash,⛅parashikimi i motit e shume te tjera. Abonohuni ne kanalin tone dhe mos harroni te klikoni tek 🔔 per te qendruar gjithmone te informuar! 🔴Ju falenderojme per vemendjen🔴
 • 159K subscribers,
 • 19K videos
Views/7days1,221
Like/Views0.5%
Last Updated5 months ago

SHQIPBIZ

SHQIPBIZ do jete channeli juaj ku do informoheni te paret vetem me lajme nga showbizi boteror.
 • 12K subscribers,
 • 383 videos
Views/7days2,268
Like/Views0.2%
Last Updated5 days ago

Vizion Plus TV

VIZION PLUS - Digital Terrestrial National Albanian Private Television We consistently strive to provide the audience and all our partners with the best possible services through hard work and honest business practices. Year after year we have managed to create the right reputation in the Albanian media market thanks to the quality, excellence, and integrity in our broadcasts, and we aim to maintain and develop it in the future. We aim to be the best and make a positive contribution to the life of the whole community. We believe that focusing on long-term sustainability is the best way to achieve permanent success and create value for the business. We are always looking for ways to improve. This spirit has made us who we are today, and will lead us to what we want to be tomorrow.
 • 667K subscribers,
 • 27K videos
Views/7days5,460
Like/Views0.4%
Last Updated5 months ago

T7

Kanali zyrtar i televizionit T7
 • 123K subscribers,
 • 19K videos
Views/7days1,681
Like/Views0.5%
Last Updated5 months ago

Zëri i Amerikës

Zëri i Amerikës i filloi transmetimet në vitin 1942 përmes radios. Sot Zëri i Amerikës (VOA) është transmetuesi më i madh ndërkombëtar i SHBA-së, duke ofruar lajme dhe informacione në më shumë se 40 gjuhë për një audiencë javore të vlerësuar prej 236.8 milionë njerëz. Zëri i Amerikës prodhon përmbajtje për platformat dixhitale, televizive dhe radiofonike. Zëri i Amerikës, një burim i besueshëm informacioni. Motoja jonë: “Një shtyp i lirë është jetik.”
 • 21K subscribers,
 • 8.7K videos
Views/7days2,045
Like/Views0.5%
Last Updated5 months ago

Paparazzi

Miq të dashur ! Ju ftojë të abonoheni në kanalin tim, jo vetëm për arsyen e thjeshtë të mbajtjes në kontakt me të rejat e fundit nga vendi dhe bota ( në fusha të ndryshme), por edhe për faktin se materialet do t'ju vijnë në kohë shumë të shpejtë dhe ju garantojë që do të jenë unike ...Ju ftojë me dashamirësi të abonoheni në kanalin tim duke ju garantuar se do të ndiheni mirë duke më dëgjuar :) Ju falenderojë nga zemra! Jeni më të mirët :) .
 • 107K subscribers,
 • 20K videos
Views/7days681
Like/Views0.4%
Last Updated14 days ago

SHQIPFY

Gershetimin e lajmeve te perditshme ne nje video te vetme e gjeni tek SHQIPFY. Prandaj bejeni SUBSCRIBE qe te informoheni te paret nga showbizi dhe me shume.
 • 28K subscribers,
 • 1.2K videos
Views/7days2,467
Like/Views0.3%
Last Updated5 days ago

Televizioni PRO1

Kanali zyrtar i Televizionit PRO1
 • 12K subscribers,
 • 144 videos
Views/7days27
Like/Views1.1%
Last Updated3 months ago